icon

Ayşe Dağdeviren İle Herbalife satış uzmanı olmak ister misiniz?

Şimdi sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız benimle iletişime geçin. Geleceğin en iyi mesleklerinden olan Herbalife işi için kendinize güvenmeniz yeterli.

0543 256 12 29

Gümüştekin, Burçlu Çavuş Sk. No:132, 27100 Şahinbey/Gaziantep

instagram post01

Kilo Almak İsteyip Alamıyor musunuz?

59 / 100

Kilo Almak İsteyip Alamayanlar

Evet, bir zamanlar benim de en büyük sorunlarımdan bir tanesi idi zayıf olmam, 41 kilo ile oldukça zayıftım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine herbalife ürünlerini kullanarak kilo almaya başladım. Kısa süre de olumlu sonuçlar almıştım. Daha sonra da bu işi ben de yapabilirim diyerekten herbalife ailesine katıldım, 12 yıldır bu hizmeti seve seve yapmaya devam ediyorum.
formula img

Dediğim gibi zayıflamak isteyenlerden ayrı kilo almak isteyip alamayanlarda çoğunlukladır. Kilo almak için ne yapmam gerek, Nasıl kilo alabilirim gibi soruların cevaplarını sizlere şimdi takdim edeyim. Şunu unutmadan belirtmek isterim ki siz istedikten sonra kilo almak da zayıflamak da kolaydır. Tamamen sizin istek ve gayretinize göre de değişkenlik gösterecektir. İstekli ve gayretli olup dikkat edilmesi gereken yerde dikkat etmek, önemsemek başarmanın yarısıdır.
Kilo almak için de aynı şekilde herbalife ürünleri ile sizlere yardımcı oluyoruz. Günlük öğünlerinizin yanında bizim sizler için belirlemiş olduğumuz shake ya da çay gibi besin takviyeleri ile günlük yeterli vitamin ve minerallerinizi depoluyorsunuz. Aynı zamanda sağlıklı bir biçimde kilo da almış bulunuyorsunuz. Kulübümüzde sizler için yaptığımız analiz ve takipler il kilo almanızın artışlarınızın raporlarını birlikte beraber tutuyoruz. Bu değerlere göre hedefiniz belirlenir, ideal kilonuza ulaşmanız için hem siz hem de biz gayret gösteririz.