icon

Ayşe Dağdeviren İle Herbalife satış uzmanı olmak ister misiniz?

Şimdi sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız benimle iletişime geçin. Geleceğin en iyi mesleklerinden olan Herbalife işi için kendinize güvenmeniz yeterli.

0543 256 12 29

Gümüştekin, Burçlu Çavuş Sk. No:132, 27100 Şahinbey/Gaziantep

Herbalife sponsoru unlu oyuncu Cristiano Ronaldo

Herbalife Nedir? Ne işe yarar ?

72 / 100

Herbalife Nedir?

Herbalife , 43 yıldır bireysel ihtiyaçlara yanıt vererek aynı zamanda tüketicilerin sağlık ve sportif hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan kişiselleştirilebilen beslenme ürünlerinin sahibi olan ve doğrudan satış modeliyle faaliyet gösteren beslenme şirketidir. Herbalife Nedir öğrendiğimize göre şimdi ürünlerimize geçelim. Herbalife ürünleri ile kilo kontrolü, takviye edici gıdalar, sporcu içecekleri ve cilt bakımı ürünlerini dünya genelinde satış uzmanları aracılığıyla pazarlamaktadır. Kilo almak yada kilo vermek isteyen kullanıcılara her türlü destek verme konusunda oldukça başarılıdır. Aynı zamanda Türkiye’de ise 25 yıldan fazla bir süredir faaliyetlerine devam etmektedir. 81 ilin tüm ilçelerinde Herbalife ürünlerine yada satış temsilcilerine kolayca ulaşmak mümkündür. Gün geçtikçe ailemize katılıp bizim ile beraber kendi işini kurmak isteyen  herkese yardımcı olmaktayız. Eğer sizde herbalife ailesine katılıp kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Eğer sizde Gaziantep Zayıflama alanında herbalife kendi işinizi kurmak istiyorsanız iletişim kurmanız  yeterlidir.

 

Herbalife Nedir?

Herbalife Ne İşe Yarar ?

Günümüzde kilo vermek ya da kilo almak gibi sıkıntılar hemen hemen herkesin karışılabileceği sıradan sorunlar haline gelmiş bulunmaktadır. Kilolarından kurtulmak isteyen müşterilerimize doğal takviye ürünlerimiz ile zayıflama konusunda destek vermekteyiz. Günlük olarak alabileceğiniz Shake , Çay, Aloe vera  içeceği gibi takviye gıdalarımız sizi öğünlerde tok tutmaktadır. Bu sayede hem kilolarınızdan kurtulabilir, hem de daha sağlıklı bir vücuda  sahip olabilirsiniz. Kilo almak isteyen müşterilerimize de aynı ürünlerimiz ile yardımcı olmaktayız.

 

Kulübümüze gelerek yada size en yakın bir herbalife kulübüne giderek analiz değerlerinize ücretsiz bakabilir, ürünlerimiz hakkında  yeterli ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Hayatımızın bir parçası olacak herbalife çeşitli ürün yelpazesine sizde katılın.

Herbalife-vanilya-shake

Herbalife içinde neler var?

  • Protein, kas kütlesinin korunmasına katkıda bulunur.
  • B, C, Kalsiyum, Demir gibi 22 vitamin ve mineral içerir.
  • B12, B16 ile metobolizmanın hızlı çalışmasına katkı sağlar.
  • %43 Bezelye proteininden oluşmaktadır.
  • Siyah Çay, Yeşil Çay, Kakule meyvesi , Bamya Çiçeği ve Ebegümeci otu içerir.