icon

Ayşe Dağdeviren İle Herbalife satış uzmanı olmak ister misiniz?

Şimdi sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız benimle iletişime geçin. Geleceğin en iyi mesleklerinden olan Herbalife işi için kendinize güvenmeniz yeterli.

0543 256 12 29

Gümüştekin, Burçlu Çavuş Sk. No:132, 27100 Şahinbey/Gaziantep

54 / 100

herbalife

2011 yılından bu yana herbalife söktöründe bir çok eğitimlere katılmış aynı zamanda katılım belgelerine sahip , üstün hizmete imza atmış birisi olarak Herbalife ailesinde olduğum için çok minnettarım. Severek yaptığım ve sonuna kadar gideceğim bu işte siz değerli üyelerimize de bu sevgiyi aşılamak için her gün çaba sarf etmekteyim. Bu mutluluk paylaşılması gerek. İlk başladığım günler aklıma geldiğinde kilo almak için destek almıştım. Hem sonuçlardan tatmin oldum hem de kendi işimin patronu oldum. Bu süre zarfında yüzlerce üyelerimize zayıflama ve kilo konusunda yardımcı olmanın mutluluğunu yaşadım. Kaldığımız yerden aynı şekilde devam etmek için mücadele ediyoruz. Sizlerde öncelikle herbalife ailesine daha sonra bizimle çalışmak isterseniz en kısa zamanda bekleriz. 

clobgexq e1696962575752

yaşam koçu

Herbalife ailesine katılıp kendi işimi kurduktan sonra kendimi geliştirmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdım. Severek yaptığım işin daha ilerisine ulaşmak aynı zamanda yeni üyeler ile tanışarak onların hayallerini kurmalarına yardımcı olmak hedefindeydim. Yaşam koçu sertifikasını da alarak zayıflamak yada kilo almak isteyen herkese daha profesyonel bir hizmet sunmaya başladım. Üyelerin yaşam standartlarının en üst seviyelere çıkmasında, hayata pozitif bakmak için gerekli tüm yaşam hedeflerine ulaşmak için azim ve istekli bir biçimde analiz ve tetkikler ile sizlere hizmetler verdim ve vermeye devam etmekten de mutluluk duyarım. Şimdi sizin de kişisel gelişim ve kariyerleriniz için yardımcı olmaya hazırız.

Yaşam Koçu mutlu hayat sırları

Herbalife ayrıcalıktır

Hayal ettiğiniz işi kurarak işinizin patronu olun. Ayakları üzerinde duran yaşam şartlarını güzelleştiren bir birey olmak tamamen sizin elinizde.

Ayşe Dağdeviren