icon

Ayşe Dağdeviren İle Herbalife satış uzmanı olmak ister misiniz?

Şimdi sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız benimle iletişime geçin. Geleceğin en iyi mesleklerinden olan Herbalife işi için kendinize güvenmeniz yeterli.

0543 256 12 29

Gümüştekin, Burçlu Çavuş Sk. No:132, 27100 Şahinbey/Gaziantep

57 / 100

Kilo alma programları

Kilo alma konusunda zorluk çeken üyelerimiz için yapmış olduğumuz programlar % 90 başarı oranıyla yapılmaktadır. Tek yapmanız gereken bizlere ve kendinize güvenmenizdir.

zayıflama programları

Zayıflamak isteyip zorlanan ve ideal kilo seviyelerine ulaşmak isteyen üyelerimize, yaptığımız analiz ve tetkilere göre yapmış olduğumuz program ile hizmet vermekteyiz.

sporcu beslenmesi

Spordan önce veya sonrasında hazırlamış olduğumuz programla daha fit bir vücuda sahip olabilir aynı zamanda kas dokusunun büyümesi ve onarımı için protein takviyesi yapıyoruz.

Herbalife sponsoru unlu oyuncu Cristiano Ronaldo

Herbalife ürünleri

1980 yılından bu yana hizmet veren Herbalife, Dünya genelinde yapmış olduğu pazarlama ağı ile üyelerine sağlıklı beslenme, zayıflama  ve diğer sayabileceğimiz bir sürü alanda farklı ürünlere sahiptir. Her birisi bir birinden değerli bu ürünlerden genel olarak sizlerle paylaşmak isteriz. Şimdi hangi ürünlerimiz olduğuna bir göz atalım. 

Shake

Herbalife Shake

Harika karışımlar ile hazırlanan shake sizlere öğün yerine geçen besin olarak verilmektedir. Bu ürün sayesinde hem tok kalacaksınız hem de kilolarınızdan kurtulmuş olacaksınız. Mucize karışım sizlere sunulmaktadır.

Herbalife ÇAY

herbalife çay

Herbalife çayı harika tadı ile metabolizmanızı hızlandırır aynı zamanda yağ yakımı yapmaktadır. Bu ürün vücudunuzu sıkılaştırma konusunda da çok başarılıdır.

Herbalife niteworks

Herbalife efsanesi niteworks

NiteWorks içerisindeki Nitrik Oksit seviyesini arttırmaya yardımcı olur. Kalp, beyin, damar beslenmesine katkı sağlar. Yüksek C , E , Folik Asit içerir. Nobel ödüllü Dr. Luis İgnarro tarafından geliştirilmiştir. 

Aloe Vera konsantre içeçek

aloe vera

Aloe vera içeceğimiz bağışık sistemini etkileyen maddelere karşı savaşan çok güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Vücudu temizler, bağışıklık sistemini güçlendirir.

Bunlar başlıca kullanılan ürünlerimizden sadece bazıları. Diğer zayıflama ürünleri, sporcu beslenme ürünleri, cilt bakım ürünlerinden daha sonra detaylı bilgiler paylaşacağız. Tüm ürünler doğal olup Herbalife felsefesine uygun doğru kombinasyonlar ile hazırlanmaktadır. Nereden başlayacağınıza emin değilseniz gelin birlikte sizler için analiz yapıp sonuçlara birlikte bakarak en doğru seçim ile başlayalım.

Herbalife Tohumdan sofraya videosu