icon

Ayşe Dağdeviren İle Herbalife satış uzmanı olmak ister misiniz?

Şimdi sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız benimle iletişime geçin. Geleceğin en iyi mesleklerinden olan Herbalife işi için kendinize güvenmeniz yeterli.

0543 256 12 29

Gümüştekin, Burçlu Çavuş Sk. No:132, 27100 Şahinbey/Gaziantep

inner blog thumb01 1

Herbalife Distribütörlük ve Yaşam Koçu Olmak ?

70 / 100

Herbalife İşini Nasıl Yapabilirim ? 

Herbalife İşinizi kurun

Herbalife ayrıcalıklı müşterisi olarak ürünlerden indirimli yararlanabilir, aynı zamanda ürünleri kullanarak satış pazarlamasını yapabilirsiniz. Ben Herbalife işi yapmak istiyorum demeniz yeterlidir. Basit 1 dakikalık kayıt işlemi sonunda, Sizlere uygun distribütörlük seti ile başlatıyoruz. Biz sizlere uygun bilgileri ve açıklamaları yaparak bu iş hakkında yönlendiriyoruz. Aynı zamanda birlikte çalışarak sizlere iş hakkında detaylı bilgiler öğretiyoruz. Haftalık ve Aylık olan eğitim ve seminerlerimize birlikte giderek daha çok verim almanızı sağlıyoruz. Daha sonra da yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olduğunuzda kendi herbalife işinizi kurmaya hazırsınız. 

 

 

Herbalife Ne Kadar Kazanıyor? 

Herbalife iş fırsatlarının düşük başlangıç maliyetleri ile iş fırsatının net şartları bulunmaktadır. Yapacağınız çalışmalar, harcadığınız emek ve mesai, kabiliyetinize ve çevrenize göre değişkenlik yapabilecektir. örneğin sabah erken saatlerde kulübünüzü açarak erken saatlerde herbalife ürünlerini kullanmak isteyen , zayıflama yada kilo almak isteyen üyelere ulaşmak ve onlara hizmet vermek bir ayrıcalıktır. Bunun gibi işinizin üzerinde ne kadar durursanız ve emek sarf edersiniz daha iyi yerlere ulaşabilir , kazancınızı arttırabilirsiniz. Belki de bir kaç yıl içinde hem arabanızı hem evinizi alabileceksiniz. Bunları burada açıklamak biraz zor oluyor en kısa zamanda sizleri yanımızda görmek isteriz. Detaylı bilgi için buyurun çayımızı içmeye bekleriz. 

Yaşam Koçu Nasıl olunur ? 

Yaşam Koçu olabilmek

 

Yaşam koçu olabilmek için  tahsilinizin belirli bir yerde olması gibi şartlara gerek yoktur. Özel eğitim kurumları tarafındna verilen, aynı zamanda üniversitelerin düzenlemiş olduğu Yaşam Koçluğu Eğitim programlarına katılarak sizde sertifikanızı alarak Yaşam Koçu olabilirsiniz. Almış olduğunuz sertifikalar size kendi işinizi kurma hayalini gerçekleştirebilmektedir. Yaşam koçu olarak insanların hayatlarına, kişisel gelişimlerine yardımcı olabileceksiniz. Unutmayın yaşam koçu olmak bir çok insanın hayallerin de olan bir meslektir. Buna ulaşmak hayal değildir. Bizler bu konuda sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. 

 

 

Herbalife Distribütörlük ve Yaşam koçu sertifikalarına sahip olarak gelecekteki işinizin temellerine ulaşmak mümkün, zaman kaybetmeden bizi arayın sizlere randevu verelim ve hemen işimize başlayalım. Aynı zamanda en güzel başarı kendi  hikayeniz ile güzel olacaktır. Kendinizi müşterilerinize örnek olarak gösterdiğinizde karşıdaki kişilere daha iyi motive sağlamış olacaktır. 

Gaziantep Zayıflama sektörünün en iyilerinden Yaşam Koçu Ayşe Dağdeviren iletişim : 0543 256 12 29