icon

Ayşe Dağdeviren İle Herbalife satış uzmanı olmak ister misiniz?

Şimdi sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız benimle iletişime geçin. Geleceğin en iyi mesleklerinden olan Herbalife işi için kendinize güvenmeniz yeterli.

0543 256 12 29

Gümüştekin, Burçlu Çavuş Sk. No:132, 27100 Şahinbey/Gaziantep

instagram post03 1

Kilo Vermenin Önemi

57 / 100

Kilo vermenin birçok sağlık yararı bulunmaktadır. Unutmayın ki kilo verme süreci herkes için farklıdır. Sabırlı olmak, sürdürülebilir alışkanlıklar oluşturmak ve gerekirse bir uzmandan destek almak önemlidir. Eğer kilo verme çabalarınıza rağmen istediğiniz sonuçları göremiyorsanız, birkaç faktörü göz önünde bulundurmanız önemlidir. Bunlardan biraz örnek vermek gerekirse; Beslenme alışkanlıklarımızı göz önüne getirip kontrol altında tutmalıyız, günlük yeteri kadar egzersiz yada yürüyüş çok önemli, Stresten uzak durulmalı, günlük en az 3-4  LT su tüketilmesi metabolizma hızınızı ayarlamanız size kilo verme konusunda kolaylık sağlayacaktır.

instagram post04

Kilo vermek, genellikle sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeyi, dengeli beslenmeyi ve düzenli egzersiz yapmayı içeren bir süreçtir. Ancak herkesin vücut yapısı farklı olduğu için kilo verme süreci kişiseldir. Bu zayıflama sürecinde iradenizi kontrol altına almanız gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken şeyler oldukça önemlidir. Bir defadan birşey olmaz dediğiniz anda her şey tam tersine dönebilmektedir. Bu yüzden irade önemlidir.

Dengeli Beslenme, Günlük Su tüketimi , Egzersiz spor, Yürüyüş , Stresten kaçınma ve düzenli uyku almanıza dikkat ediniz. Gaziantep zayıflama ailesi olarak size göstermiş olduğumuz tüm destekler sizlerin daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olması içindir. Kilo verme konusunda olsun herbalife ürünleri hakkında olsun bizlere daima çekinmeden kafanıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Bizim insan sağlığına ve aktif yaşamına katkı sağlamak dışında başka bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Herşey sizin ve sağlığınız içindir.