icon

Ayşe Dağdeviren İle Herbalife satış uzmanı olmak ister misiniz?

Şimdi sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız benimle iletişime geçin. Geleceğin en iyi mesleklerinden olan Herbalife işi için kendinize güvenmeniz yeterli.

0543 256 12 29

Gümüştekin, Burçlu Çavuş Sk. No:132, 27100 Şahinbey/Gaziantep

herbalife besin degerleri removebg preview

Herbalife Ürünleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler?

65 / 100

Herbalife Kimdir?

40 Yıl Önce Amerika’da Mark Hughes tarafından kurulan ve geniş yayılımcı faaliyetlerine başlayan Herbalife, tüm dünya geneline yayılmış bulunmaktadır. Türkiye’de de yoğun bir şekilde kullanım faaliyetleri bulunan bir sektör haline gelmiştir. Herbalife ürünleri doğal katkısız ve her hangi bir yan etkisi yada zararı tespit edilememiş olan gıda takviye ürünleridir. Vücudunuza gerekli olan vitaminler,  mineraller , kalsiyum ve diğer ihtiyaçları tek  başına karşılayabilmektedir.

hnf herbalife e1697471152637

Herbalife ürünleri kullananlar ne kadar kullanıyor?

Bu  tamamen size bağlıdır. Bizim ürünlerimizi kullanan üyelerimiz zayıflama yada kilo vermek amacı dışında sağlıklı ve fit kalmak için de ürünleri sürekli kullanmaktadır. Kendini daha iyi hissetmek için bir çay içerek enerjinizi full yapabilirsiniz. Fit kalmak ve formunuzu korumak için sporcu besinleri kullanabilirsiniz. Herbalife ürünleri sizlerin zevklerine göre tatlandırılmış olup harika lezzetler ile sizlere sunulmaktadır.

Herbalife Zayıflama İmkanı Sağlıyor mu?

Herbalife ürünlerini  düzenli kullanan  her birey hem zayıflama konusunda hem de kilo alma konusunda yüzde yüz başarıya ulaşacaktır. Ürünleri düzenli kullanıp, takip ve analizlere uyduktan sonra yapmanız gereken tek şey kilo vermenizi yada kilo almanızı izlemenizdir. Gaziantep zayıflama olarak yıllardan beri sizlere hizmet etmekten sevinç duyarız. Sizleri mutlu görmek bizleri de mutlu etmektedir. Herbalife ailesine sizleri de bekliyoruz.

Herbalife Kaç TL ?

Herbalife ürünleri geniş yelpaze ağına sahip bulunmaktadır. Shake, Çay, Aloe vera, sporcu besinleri ve Cilt bakım ürünleri başta olmak üzere sevilerek kullanılmaktadır. Örneğin herbalife şampuan fiyatı ne kadar diye sormak istediğinizde, buradan bir fiyat vermemiz doğru olmayacaktır. Fiyat güncellemelerinden dolayı ücretini öğrenmek istediğiniz ürün için bizleri aramanız yeterlidir.

kalben vakfi herbalife e1697471190184

Herbalife Kaç Kalori ?

Kalben vakfı tarafından da tam destek olan Herbalife ürünlerinin farklı kalorileri bulunmaktadır. Örneğin herbalife shake’i ele alacak olursak süt ile yapıldığında 214 kalori su ile yapıldığında ise 110 kalori içermektedir. Herbalife dışında bir öğün yemek istediğiniz bu kalori 500-600 kalorilere dayanmaktadır. İşte burada ürünler sayesinde hem kalori almamış  hem de daha zayıflamış olacaksınız. Protein barların kalori değerleri ise 139 – 146 kalori arasındadır. Bunları çoğaltabiliriz. Kalorisi az, doğal aynı zamanda lezzetli herbalife ürünleri ile zayıflamak artık çok kolay.