icon

Ayşe Dağdeviren İle Herbalife satış uzmanı olmak ister misiniz?

Şimdi sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız benimle iletişime geçin. Geleceğin en iyi mesleklerinden olan Herbalife işi için kendinize güvenmeniz yeterli.

0543 256 12 29

Gümüştekin, Burçlu Çavuş Sk. No:132, 27100 Şahinbey/Gaziantep

Zayıflamak istiyorum Ne yapmalıyım?

53 / 100

Zayıflamak için neler yapabilirim?

instagram post03
Kilolarınızdan kurtulmak istiyorsunuz? Fakat bunu başaramıyorsunuz. Doğru anladıysak şimdi sizlere hem sağlıklı zayıflama hem de fit kalmak için herbalife ürünleri ile zayıflama programlarından bahsetmek istiyorum. Öncelikle kulübümüzde beslenme etkinliğine başlayabilirsiniz. Size belirlediğimiz öğün saatlerinde sabah öğle akşam vakitlerinden bir tanesini seçerek kulübümüzde sizlere uygun hazırlanan analizlere göre belirlenmiş program ile başlıyorsunuz. Hem değerlerinizi kontrol ve takip ediyoruz hem de size zayıflama konusunda destek oluyoruz.
Kendinize uygun belirlenen ürünleri evde de kullanabilirsiniz. İstediğiniz öğün yerine geçecek herbalife shake, çay vs. diğer ürünleri nasıl kullanacağınız hakkında bilgiler vereceğiz. Sizde belirtilen sürelerde dikkat ederek kullanmanız yeterlidir. Ürünlerimizi kullanırken distribütör talimatlarına uymanız oldukça önemlidir. Günlük su miktarını en az 2-3 Litre yerine getirmeniz gerekmektedir. Arada sırada hareketler yapabilir ya da 20 dakikalık kısa yürüyüşler ile zayıflamanızı hızlandırabilirsiniz. Yaklaşık 1 ay sonunda güzel bir sonuç alacağınıza inanıyorum. Ücretsiz danışmanlık ile bizleri ne zaman isterseniz arayıp kafanıza takılan şeyleri sormaktan çekinmeyin. Sizlerin daha ideal kilonuza ulaşmanıza bizlerde sizin kadar istiyoruz. Şimdi bizim ile iletişime geçip hemen başlayabiliriz.