icon

Ayşe Dağdeviren İle Herbalife satış uzmanı olmak ister misiniz?

Şimdi sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız benimle iletişime geçin. Geleceğin en iyi mesleklerinden olan Herbalife işi için kendinize güvenmeniz yeterli.

0543 256 12 29

Gümüştekin, Burçlu Çavuş Sk. No:132, 27100 Şahinbey/Gaziantep

aktif yaşam

Gaziantep’te Herbalife işi nasıl yapılır?

54 / 100

Kendi işinizi kurun, hayata daha sıkı sarılın

12 Yıl önce herbalife ailesine katılmadan önce kilo alma problemiyle karşı karşıyaydım. Bir arkadaş sayesinde tanıştım herbalife ile daha sonra ben de bu işi yapabilirim. Kendi işimin patronu olabilirim dedim. 12 yıldır bu işi severek yapmaya devam ediyorum. Yüzlerce üyelerimiz, arkadaşlarımız oldu. Bunların sevinçlerine hüzünlerine ortak olduk, bu çok güzel bir duygudur. Şimdi de beraber çalışmak kendi işinin patronu olmak isteyen ayaklarının üzerinde durmak isteyen bay bayan fark etmektesiniz takım arkadaşları arıyoruz.
Yaklaşık 6 aylık bir staj döneminden sonra kendisi işinizi kurmak istediğinizde biz sizlere gerekli yardımlar ile beraber kendi kulübünüzü açmanıza yardımcı oluyoruz. Bu 6 aylık süre zarfında ayrıcalıklı üyeliklerden yararlanarak ürünleri % 35 indirimli alabileceksiniz. Aynı zamanda eğitim ve seminerlere de katılarak bilgilerinize yenilerini ekleyeceksiniz. Bu süre zarfında sizin istek ve gayretiniz ile doğru orantılıdır.
Herbalife sponsoru unlu oyuncu Cristiano Ronaldo

                             Kendi işinizin temellerini atmak için öğrenmek en önemli aşamadır. Yeterli analiz ve raporlamalar ile gelen üyeleri nasıl yönlendireceğiniz aynı zamanda onların kilo alma ya da zayıflama değerlerini takip etmelisiniz. Her üyenin ideal kilo değerlerine kavuşmasına olanak sağlamalısınız. Zaten herbalife ürünleri ile zayıflamak da kilo almak da çok kolay. Önemli olan neyin nerede nasıl kullanılacağı. Bizimle çalışmak isteyen arkadaşları en kısa zamanda kulübümüze bekliyoruz. Kendi işletmenizi, kulübünüzü kurun, kazançlarınızı yükselterek güzel bir hayata geçmenin tadına varın.