icon

Ayşe Dağdeviren İle Herbalife satış uzmanı olmak ister misiniz?

Şimdi sizde kendi işinizi kurmak istiyorsanız benimle iletişime geçin. Geleceğin en iyi mesleklerinden olan Herbalife işi için kendinize güvenmeniz yeterli.

0543 256 12 29

Gümüştekin, Burçlu Çavuş Sk. No:132, 27100 Şahinbey/Gaziantep

Gaziantep Zayıflama Merkezleri

59 / 100

Gaziantep’te zayıflama hizmeti veren yerler

 

 Gaziantep ilinde ikamet ediyor ve kilo şikâyetleriniz varsa zayıflamak yâda kilo almak hiç fark etmez, Yaşam Koçu’nuz Ayşe DAĞDEVİREN ile zayıflamaya hazırsınız. Kulübümüzde sizleri ağırlayıp ikraminstagram post02lar ile tanışmaktan mutluluk duyarım. Zayıflamak isteyen ya da kilo almak isteyen üyelerimiz için yapmış olduğumuz çalışmalardan bahsetmek istiyorum. Öncelikle ben daha önce 41 kilo da iken herbalife ürünleri ile oldukça güzel bir kilo aldım, daha sonra bu işi yapmaya karar verdim ve şuan 12. Yılımdayım. Yerimiz oldukça basit konumda olup bizlere telefon ile ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

                      Değişim Beslenme Kulübü Ayşe Dağdeviren ile Gaziantep’te zayıflamak isteyenlerin aradığı zayıflama merkezidir. Herbalife ürünleri tamamen doğal sağlıklı ürünlerdir, zayıflamanıza ya da kilo almanıza yardımcı olacağı gibi aynı zamanda gerekli olan vitamin ve mineralleri de karşılamaktadır. Öğün yerine geçen besleyici shake ile hem tok hem de zinde kalacaksınız. Sadece Shake değil konsantre çay, aloe vera içeceği ve diğer ürünlerde ayrı ayrı etkiler ile zayıflamanıza ve kilo almanız için kullanması oldukça kolay ve lezzetli ürünlerdir. Üyelerimizin değerleriniz günlük takip ediyor, yeme içme aktivitelerini kontrol ediyor ve her türlü tavsiyelerde bulunuyoruz. Beslenme ve gıda takviyeleri ile bu sayede sağlıklı ilerleme kat edebilmek için tüm talimatlara uymak önemlidir. Siz karar verdiyseniz biz de her zaman sizin yanınızdayız. Beraber el el vererek hayal ettiğiniz kilo değerlerinize ulaşacağız.